383 | Frezy diamentowe „kulki” do skórek za 2$

Post o frezach do ściągania masy z AliExpress bardzo Wam się spodobał. Postanowiłam pociągnąć to dalej i tym razem na tapetę bierzemy diamentowe frezy do skórek, tzw. „kulki” kupione za parę złotych również na tym samym portalu, a nawet od tego samego sprzedawcy.
FREZY DO SKÓREK Z ALIEXPRESS


Jak wiecie, każdy manicure hybrydowy czy żelowy wymaga dokładnego opracowania skórek. Nie tylko wygląda to o wiele bardziej estetycznie i po prostu profesjonalnie, ale także zwiększa trwałość naszej stylizacji. Znacznie lepiej maluje się pazurki gdy skórek i ich pozostałości nie ma, można wtedy dokładnie dojechać lakierem do wału, przez co pazurki dłużej będą cieszyć oko małym odrostem. Najlepszym narzędziem do tego jest frezarka i różne frezy przeznaczone właśnie do obróbki skórek i wału około paznokciowego.

DIAMENTOWE FREZY DO SKÓREK TZW. „KULKA”

Osobiście najbardziej lubię inny kształt frezów, o którym również będzie wpis, ale kulki też świetnie spisują się podczas wykonywania manicure/pedicure. Dzisiaj prezentuję Wam mały „zestaw” dwóch wielkości i ostrości kuleczek. Do kupienia razem na TEJ aukcji za ok. 1,80$ (ok. 8 zł).
Oba wiertełka dostajemy w plastikowych opakowaniach, oznaczone są odpowiednimi kolorami – zielony łagodniejszy, niebieski standardowy. Jednak niech Was nie zmyli niepozorność tych kuleczek, przy nieumiejętnym posługiwaniu można sobie nimi wywiercić zgrabny rowek przy skórkach – więc uważajcie! Jeżeli chodzi o trzon, to na spokojnie powinien pasować do większości frezarek, ja używam JD700.

Zielona kulka ok. 2,34mm

Większy w zestawie jest frez łagodniejszy, zielony. Bardzo dobrze operuje się nim po uprzednim odsunięciu skórek, co mniej uporczywe można za jego pomocą wyciąć, natomiast resztę świetnie podniesie i odsunie, pozbywając się błonek z płytki. Używam go jednak rzadziej, wolę kuleczkę mniejszą. Może być też używany do wygładzenia wałów bocznych.

Niebieska kulka ok. 1,8mm

Tego frezu używam znacznie częściej, ze względu na jego wielkość. Jest malutki i doskonale spisuje się we wszelkich zakamarkach skórek, dokładnie je oczyszcza, odsuwa i jest bardziej ostry niż wyżej wymieniony. Fajnie nadaje się również do usuwania wszelkich nierówności żelu przy wale oraz gdy przypadkowo zalejemy skórki hybrydą.

 

Frezy są bardzo tanie, ale jednocześnie bardzo dobrej jakości, także polecam serdecznie. Jeżeli chodzi o czas przesyłki to równo trzy tygodnie.
A Wy jakich frezów używacie najchętniej do obróbki paznokci?
Zapraszam do śledzenia mnie w mediach społecznościowych

 

Anka – SheLazy

TAGI

ARCHIWUM

SheLazy Opublikowane przez:

Stylistka paznokci zawodowo i z pasji. Fanka makijażu, kotów, jednorożców i wszystkiego co słodkie i urocze. Studentka Turystyki i rekreacji.

9 komentarzy

 1. 13 września 2017

  Nie uzywam w ogole frezow ale te mnie zaciekawily 🙂

 2. 13 września 2017

  nigdy nie uzywalam frezow, moze powinnam sprobowac? 🙂

 3. 13 września 2017

  Ja mam takie małe z frezy do skórek z rowkami, też świetnie się sprawdza 🙂

 4. 13 września 2017

  Ja właśnie czaję się na zakup frezów głównie do skórek , chętnie też wypróbuje,a jakie frazy do ściągania hybrydy i żelu?

 5. 15 września 2017

  ja nie używam jeszcze frezarki, powoli do tego się przymierzam, ale nie chciałabym sobie zrobić krzywdy 😛

 6. 3 listopada 2017

  Uwielbiam takie kulki do skórek. Dobrze sprawdza mi się też igiełka 🙂

Brak możliwości komentowania.