O MNIE

HEJ!

Mam na imię Ania, mam więcej niż 20 ale mniej niż 25 lat i aktualnie zdobyłam tytuł licencjata z Turystyki i rekreacji na SGGW w Warszawie oraz zawód technika usług kosmetycznych. Od jakiegoś czasu pracuję jako stylistka paznokci w cudownym miejscu, jakim jest salon La Premiere w Warszawie (i wszystkim gorąco je polecam). Moją największą pasją, wokół której aktualnie kręci się moje życie, i bez której nie wyobrażam sobie funkcjonowania już od ok. 5 lat jest stylizacja paznokci. Ciągle rozwijam się w tej dziedzinie, zdobywam wiele nowych umiejętności, szkolę się i testuję nowe produkty. Marzę, by kiedyś dorównać umiejętnościami niesamowicie uzdolnionym stylistkom oraz wziąć udział w mistrzostwach.
Prywatnie jestem uzależniona od kupowania lakierów, kosmetyków oraz pierdół na Aliexpress. Od nastoletnich lat pozostałam wielką fanką tatuaży, piercingu, dredów oraz brodatych mężczyzn ^^ (co zresztą objawia się moimi dziarkami, kolczykami i najukochańszym mężczyzną).
Nie lubię rutyny i nudy, w moim życiu muszą pojawiać się kolory i pozytywne akcenty, chociażby na paznokciach czy w otoczeniu. Mimo wrodzonej nieśmiałości i powagi, wewnątrz mnie kryje się mała dziewczynka, zakochana we wszystkim co jest słodkie, różowe, z brokatem lub związane z jednorożcami.
50 faktów o mnie
(już sporo nie aktualne, ale jednak) 

 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, proszę o kontakt mailowy 😉 Zawsze odpowiadam:
msshelazy@gmail.com
Zapraszam do lajkowania

3 komentarze

 1. Anonimowy
  17 grudnia 2013

  hej hej. ile bierzesz za pomalowanie paznokci ? 🙂

 2. 18 grudnia 2013

  hej, hej 😉 zależy co sobie zamarzysz ;p
  takie rzeczy to na Fb proszę

 3. 21 maja 2014

  Hej miło mi Cię poznać też lubię muzykę reggae nawet wymyśliłam sobie aby jeden taki utwór zagrali mi na weselu (jako pierwszy taniec) ale niestety zespół nie potrafił tego zagrać he he he. Po za tym z opisu wydajesz się być takim wolnym duchem, a ja uwielbiam takich ludzi, ponieważ mają w sobie mnóstwo pozytywnej energii i zarażają tym wszystkich do o koła 🙂
  Przeczytałam kilka postów i bardzo mi się podobają ja również nie piszę swoich jak np Mickiewicz więc się nie przejmuj 🙂

Brak możliwości komentowania.