310 | Pędzle do cieni i zegarek z Dresslink.com

Pędzle do cieni i zegarek z Dresslink.com

Witajcie kochani po niezwykle długiej przerwie! Listopad niezbyt sprzyjał mojej twórczości oraz samopoczuciu w związki z czym miałam niewielką przerwę w pisaniu. W tym czasie skupiłam się na nauce oraz ćwiczeniu swoich umiejętności w robieniu paznokci hybrydowych. Dzisiaj powracam do Was z krótkim wpisem na temat dwóch produktów ze sklepu dresslink.com, zapraszam na recenzję!

Do recenzji wybrałam pędzelki do cieni, a konkretniej Cosmetic Set Eyeshadow SV000968 które są dostępne w sklepie internetowym dresslink.com. Aktualna cena to 2.59$, a w zestawie znajduje się 5 pędzelków które możemy wybrać w różnych kolorach. Ja zdecydowałam się na mój ulubiony odcień, czyli niebieski. 😉

Recenzja Cosmetic Set Eyeshadow SV000968

Przechodząc do sedna, w moim odczuciu pędzle nie są najlepszej jakości – czego możemy spodziewać się po tanim, chińskim produkcie. Na drewnianej rączce osadzone są srebrne skuwki z syntetycznym włosiem, które niestety są nieco krzywo poprzycinane. Jedynie na okrągłym pędzelku wszystko jest jak należy. Co prawda nie przeszkadza to w ich użytkowaniu, ale jednak negatywnie wpływa na aspekt wizualny.

Ogólnie rzecz biorąc jednak pędzelki wyglądają ładnie i elegancko, a samo ich używanie nie należy do trudnych. Ja osobiście rzadko korzystam z cieni do powiek, choć często przydają mi się do innych kosmetyków. Przy użyciu pędzelków produkt nabiera się całkiem dobrze, nie osypuje, choć nie uzyskamy nimi super pigmentacji to dla mnie są wystarczające – nie przepadam za zbyt dużą ilością produktu.

Kolejną rzeczą jest zegarek, który od razu przypadł mi do gustu po zobaczeniu go na stronie. Jest to piękny zegarek w złotym kolorze z cudowną podobizną kotka na tarczy. Sam zegarek znajduje się na bransoletce z muliny i łańcuszka (coś na styl jak się kiedyś w dzieciństwie samemu robiło tego typu zegarki). Fajnie łączy się z luźniejszymi kreacjami przez co używam go bardzo często.

Warto również wspomnieć że jest bardzo wygodny – nie musimy zapinać żadnych klamerek, wystarczy jedynie związać sznureczki. W sklepie do wyboru jest kilka cudownych kolorków, i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Do zegarka jest dołączona bateria, więc nie trzeba jej kupować. Przed założeniem wystarczy jedynie zdjąć blokującą mechanizm tasiemkę i wszystko gotowe.

0 Shares:
Dodaj komentarz
Może Ci się spodobać