K-Lips – nowość od Lovely

K-Lips nowość od lovely

Pokazywałam Wam na instagramie nowości nadchodzące w Rossmannie. Największe zaciekawienie wzbudził zestaw K-Lips, który niebawem pojawi się w szafach Lovely. Postanowiłam czym prędzej go wypróbować – przyznam, że sama byłam bardzo ciekawa!

K-Lips Lovely

Zestaw zawiera dopasowane kolorystycznie płynną matową pomadkę oraz konturówkę. Dostępne kolory możecie zobaczyć tutaj. Wiem, że dużo kontrowersji wzbudza inspiracja kosmetykami innej marki. Nie będę się szerzej wypowiadać, jednak nie dziwi mnie to w dzisiejszych realiach, ani nie sądzę żeby firmy ze sobą konkurowały 😉

Lovely Lips lip kit

Kolor który dostałam to Lovely Lips. Bardzo się na niego cieszyła, miałam jednak trochę inne oczekiwania co do odcienia. Wyobrażałam sobie, sądząc po grafikach opakowania, że będzie nieco bardziej wpadał w fiolet i szarość. Myślę, że kiedy będą już dostępne ten problem zniknie – pojawią się testery 🙂 Kolor Lovely Lips to dosyć ciemny brudny róż, wydaje się odcieniem bardzo uniwersalnym – zarówno dla dziewczyn o ciepłym jak i chłodnym typie urody.

Konturówka jest średnio twarda, pozwala precyzyjnie obrysować usta i daje pełny, mocny kolor. Pomadka ma kremową konsystencję i wygodny aplikator. Po chwili zasycha na ustach i tworzy piękny mat – nie płaski i wysuszający usta, tylko raczej satynowy. Także świetnie kryje – a finalne połączenie tych produktów rzeczywiście daje genialny efekt! Trwałość produktów jest bardzo dobra, przetrwają picie kawy i delikatny pocałunek. W ciągu całego dnia wymagały drobnych poprawek.

Trudno uchwycić dokładnie ten odcień na zdjęciach. Myślę, że najlepiej oddają go zdjęcia z serduszkami. Na ustach jak widzicie wygląda inaczej w zależności od oświetlenia. PS. Wiem, że moje usta nie są w najlepszej kondycji – musicie mi to wybaczyć 😉

Nie wiem jak Wy, ale ja będę czekać niecierpliwie na ten zestaw! Zwłaszcza w połączeniu z promocjami w Rossmannie będzie to wielka pokusa 😉 Co sądzicie? Myślicie że pasuje mi ten kolor? Macie już typ dla siebie?

0 Shares:
Dodaj komentarz
Może Ci się spodobać
Jak kompleksowo zadbać o stopy?
Czytaj

Jak kompleksowo zadbać o stopy?

Wprawdzie chowamy sandały i klapki co szafy, ale to nie powód, żeby zaprzestać pielęgnacji! Dbanie o stopy jesienią…