378 | Galaxy nail art – pyłki Star Dust SPN Professional po raz drugi

Pyłki Star Dust SPN

Cześć! Ja osobiście jak każda kobieta wręcz kocham błyskotki, dlatego dzisiaj mam dla Was kolejny błyszczący manicure. Tym razem pod lupę wzięłam cudowne pyłki marki SPN Professional – Star Dust. Poprzednie paznokcie z ich użyciem bardzo Wam (i mnie również) się podobało, co zainspirowało mnie do kolejnej stylizacji. Zapraszam do krótkiej lektury!

Pyłek Star Dust od SPN

Tym razem zainspirowałam się kosmosem, co pewnie widzicie na zdjęciu. Stylizacja jest utrzymana w ciemniejszych tonach, dlatego świetnie pasuje do ciemniejszych ubrań, ale w świetle wygląd wręcz.. kosmicznie! Co więcej, padające z różnych stron światło jeszcze zmienia kolory pyłku, co nadaje dodatkowego efektu.

Użyte produkty i narzędzia:

Do stylizacji użyłam jedną z moich ulubionych czerni (o drugiej przeczytacie we wpisie: NeoNail Pure Black & mat & złoto) czyli SPN Professional 503 Black Tulip, świetny ciemny fiolet z drobinkami 660 Electric, oraz Top Coat z Reforma Nails.

Jak Wam się podoba taka stylizacja z kosmicznym zdobieniem? Ja osobiście nosiłam je z wielką przyjemnością, i aż żal było mi patrzeć na powiększające się odrosty. Dajcie znać w komentarzach co o niej myślicie, oraz sprawdźcie moje pozostałe wpisy takie jak w jaki sposób ukryć odrost oraz jak zdobić paznokcie cienkopisem!

0 Shares:
14 comments
Dodaj komentarz
Może Ci się spodobać
Czy hybryda niszczy paznokcie?
Czytaj

Czy hybryda niszczy paznokcie?

Czy manicure hybrydowy szkodzi paznokciom? Manicure hybrydowy to jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych. Jest to…