385 | Subtelne koronki i Chicka Chicka SPN – czyli jak długo cieszyć się hybrydą „bez” odrostu!?

Jak cieszyć się hybrydą bez odrostu

Wiecie jak to jest jak zrobicie piękną stylizację paznokci hybrydowych, a potem Wasze paznokcie rosną w tak szybkim tempie że już po kilku dniach macie widoczny odrost? Ja niestety znam, i strasznie mnie to irytuje, szczególnie gdy spędzę nad manicure hybrydowym pół dnia… dlatego paznokcie zmieniam mniej więcej co 2 tygodnie. Jest jednak rozwiązanie które może pomóc, i które poznałam od jednej z profesjonalnych stylistek znanej marki na targach kosmetycznych! Jakie? Sprawdźcie w dalszej części wpisu!

Jak ukryć odrost paznokci?

Jeżeli planujecie wakacje lub dłuższe wyjazdy, kiedy wiecie że nie będziecie miały okazji na zrobienie paznokci hybrydowych, oprócz przedłużenia za pomocą akrylożeli do paznokci warto pazurki pomalować kolorem zbliżonym do naturalnej płytki paznokcia. W tym celu świetnie spisuje się jeden z najbardziej uniwersalnych odcieni od marki SPN, a konkretniej mówiąc Chicka Chicka 734. Można go wykorzystać zarówno do frencha, baby boomera, jako podkład pod wzory lub, pokryć nim wszystkie paznokci i pozostawić w celu uzyskania naturalnego efektu.

SPN Chicka Chicka 734

Kolor Chicka Chicka 734 od marki SPN świetnie rozjaśnia płytkę paznokcia, nadając jej naturalny mleczny efekt. Co prawda kryje dość słabo, dlatego zalecam aplikację kilku bardzo cienkich warstw, aby mieć pewność braku prześwitów.

Paznokcie które możecie podziwiać na grafice to efekt pracy przed wyjazdem na wakacje. Oprócz wspomnianego już przeze mnie koloru 734, bardzo często korzystam również z 662 który daje różowo-złotą poświatę, oraz do zdobień używam pyłki MetalX również od marki SPN. Pyłek jest świetny, ponieważ daje niebieską poświatę która świeci w kilku kolorach.

Jeżeli chodzi o wzorki, to zazwyczaj jest to pełna improwizacja. Nie planuję tego co zrobię, tylko jak to mówią wyrażam swój charakter! A Wam jak się podoba taki naturalny manicure? Wolicie klasyczne paznokcie bez zdobień, czy jednak wolicie manicure w stylu WOW? Dajcie znać w komentarzach! Jeżeli lubicie wpisy z serii paznokci hybrydowych, sprawdźcie też czy lakiery Victoria Vynn są rzeczywiście delikatne oraz moją karnawałową kokardę!

0 Shares:
16 comments
  1. Kolor jest piękny, chociaż przeświadczenie, ze paznokcie do porodu muszą być najlepiej bez niczego jest błędne :P. Ja szlam rodzic z dopiero co wykonanymi paznokciami w kształcie migdałków i nikt mi nawet nie wspomniał, że powinnam mieć gole. Teraz jest taka aparatura, ze są szybsze sposoby niż patrzenie na paznokcie.

    1. Ja czasami mam chęć sobie pomalować zwykłymi, bo tak stoją biedne i się marnują, ale zaraz wybijam sobie ten pomysł z głowy, bo przy ciągłej pracy z removerem i moczeniu rąk w wodzie to nic się nie trzyma ;( tylko żel i hybryda.

Dodaj komentarz
Może Ci się spodobać