386 | Frez łezka do skórek z AliExpress

Frez łezka do skórek z AliExpress

Jak pewnie wiecie, jestem wielką fanką zakupów na AliExpress, szczególnie jeżeli chodzi o akcesoria do manicure. Właśnie dlatego chciałam Wam dziś przedstawić kolejny wpis dotyczący tanich frezów z AliExpress. Zapraszam do zapoznania się z krótką recenzją!

Frez łezka do skórek z AliExpress

Zamówiłam dwa frezy łezka do skórek w dwóch różnych rozmiarach. Każdy z frezów jest w wersji diamentowej, dlatego są jeszcze bardziej godne polecenia. Warto wspomnieć że dokładnie 11 listopada na AliExpress rusza sporo promocji, więc pewnie dostaniecie je w jeszcze korzystniejszej cenie niż ja (choć ja też kupiłam je bardzo tanio :)). Ile zapłaciłam? Aż… 7.50 zł, i co ważne, wybrane frezy powinny pasować do każdej frezarki.

Ja osobiście na co dzień zarówno w pracy jak i domu korzystam z frezarki JD700, z której jestem bardzo zadowolona. Frezy typu łezki z Aliexpress mają bardzo funkcjonalną końcówkę, dlatego praca przy ich użyciu jest przyjemna. Z dwóch które zamówiłam, ten w kolorze niebieskim jest mniejszy od czerwonego, a jeżeli chodzi ostrość to się od siebie niezbyt różnią, i są średnio ostre. Jeżeli dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z frezarkami, warto uważać na przepiłowanie, aby nie uszkodzić paznokci.

Jeżeli chodzi o frezy to korzystam z nich głównie do odsuwania skórek oraz usuwania błonek z paznokci. Frez niebieski (czyli mniejszy) świetnie sprawdza się szczególnie przy pedicure, natomiast czerwony (większy) sprawdzi się zarówno przy manicure jak i pedicure. Oba fajnie wypadają przy usuwaniu zbyt dużej ilości żelu przy skórkach.

Zamówione frezy przyszły bardzo dokładnie i bezpiecznie zapakowane, a każdy z nich był umieszczony w osobnych opakowaniach. Na paczkę czekałam nieco ponad 3 tygodnie, a jeżeli chodzi o moje odczucia to znacznie częściej korzystam z niebieskiej łezki. W moim przekonaniu jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, i nadaje się do każdego rodzaju skórek. Tak więc zakup jak najbardziej udany, i co ważne opłacalny!

A Wy korzystacie z frezarek? Zamawiacie frezy na AliExpress? Jeżeli interesują Was wpisy związane z paznokciami hybrydowymi, sprawdźcie również moją opinię o lakierach NOX Nails oraz dlaczego uwielbiam Manicure Shea od Indigo!

0 Shares:
2 comments
  1. Profesjonalne podejście do bloga ? Co do frezów – mam czerwony i dopiero po kilku tygodniach zauważyłam, że nie wygląda tak jak powinien, bo wcześniej go nie używałam. Szkoda, bo nawet zwrotu pieniążków nie mogę otrzymać

Dodaj komentarz
Może Ci się spodobać