386 | Frez łezka do skórek z AliExpress

Frez łezka do skórek z AliExpress

Jak pewnie wiecie, jestem wielką fanką zakupów na AliExpress, szczególnie jeżeli chodzi o akcesoria do manicure. Właśnie dlatego chciałam Wam dziś przedstawić kolejny wpis dotyczący tanich frezów z AliExpress. Zapraszam do zapoznania się z krótką recenzją!

Frez łezka do skórek z AliExpress

Zamówiłam dwa frezy łezka do skórek w dwóch różnych rozmiarach. Każdy z frezów jest w wersji diamentowej, dlatego są jeszcze bardziej godne polecenia. Warto wspomnieć że dokładnie 11 listopada na AliExpress rusza sporo promocji, więc pewnie dostaniecie je w jeszcze korzystniejszej cenie niż ja (choć ja też kupiłam je bardzo tanio :)). Ile zapłaciłam? Aż… 7.50 zł, i co ważne, wybrane frezy powinny pasować do każdej frezarki.

Ja osobiście na co dzień zarówno w pracy jak i domu korzystam z frezarki JD700, z której jestem bardzo zadowolona. Frezy typu łezki z Aliexpress mają bardzo funkcjonalną końcówkę, dlatego praca przy ich użyciu jest przyjemna. Z dwóch które zamówiłam, ten w kolorze niebieskim jest mniejszy od czerwonego, a jeżeli chodzi ostrość to się od siebie niezbyt różnią, i są średnio ostre. Jeżeli dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z frezarkami, warto uważać na przepiłowanie, aby nie uszkodzić paznokci.

Jeżeli chodzi o frezy to korzystam z nich głównie do odsuwania skórek oraz usuwania błonek z paznokci. Frez niebieski (czyli mniejszy) świetnie sprawdza się szczególnie przy pedicure, natomiast czerwony (większy) sprawdzi się zarówno przy manicure jak i pedicure. Oba fajnie wypadają przy usuwaniu zbyt dużej ilości żelu przy skórkach.

Zamówione frezy przyszły bardzo dokładnie i bezpiecznie zapakowane, a każdy z nich był umieszczony w osobnych opakowaniach. Na paczkę czekałam nieco ponad 3 tygodnie, a jeżeli chodzi o moje odczucia to znacznie częściej korzystam z niebieskiej łezki. W moim przekonaniu jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, i nadaje się do każdego rodzaju skórek. Tak więc zakup jak najbardziej udany, i co ważne opłacalny!

A Wy korzystacie z frezarek? Zamawiacie frezy na AliExpress? Jeżeli interesują Was wpisy związane z paznokciami hybrydowymi, sprawdźcie również moją opinię o lakierach NOX Nails oraz dlaczego uwielbiam Manicure Shea od Indigo!

0 Shares:
2 comments
  1. Profesjonalne podejście do bloga ? Co do frezów – mam czerwony i dopiero po kilku tygodniach zauważyłam, że nie wygląda tak jak powinien, bo wcześniej go nie używałam. Szkoda, bo nawet zwrotu pieniążków nie mogę otrzymać

Dodaj komentarz
Może Ci się spodobać
Kosmetyki FM WORLD
Czytaj

Kosmetyki FM WORLD

Dziś o moim pierwszym spotkaniu z produktami firmy FM World 🙂 A na końcu prezent dla WAS! Słyszałam…