Olejek do pielęgnacji Eveline

Olejek do pielęgnacji Eveline

Eveline Luksusowy suchy olejek + serum nawilżające

W pięknej buteleczce znajduje się prawdziwa moc licznych olejków, które wspaniale pielęgnują naszą skórę. Nie odważyłam się używać go na twarzy, ze względu na piękny, lecz intensywny zapach. Ma aromat ekskluzywnych perfum, ciepły i pobudzający zmysły. Dozowanie go w formie sprayu jest bardzo wygodne. Dzięki temu nie rozlewa się, tylko szybko pokrywa skórę i wystarczy go delikatnie wmasować. Dobrze sprawdza się jako suchy olejek, faktycznie wchłania się bardzo szybko i nie pozostawia tłustej warstwy. Skóra jest dobrze nawilżona i natłuszczona, łagodzi podrażnienia i pozostawia miękkość i gładkość. Zwykle pielęgnacja olejkami jest problematyczna, wszystko jest tłuste i lepi się – ten produkt jest zupełnie inny.

Lista jego zalet jest rzeczywiście długa. Osobiście najbardziej cenię sam efekt – zimą moja skóra bywa bardzo wysuszona, a nawet pojawia się AZS. Dzięki codziennej pielęgnacji tymi olejkami zachowuje swoją równowagę i warstwę lipidową. Jednak powinny uważać na niego kobiety w pierwszych miesiącach ciąży. Zawiera niewskazane olejki takie jak rozmarynowy, czy lawendowy. Uważam, że taka informacja powinna znajdować się na opakowaniu, lub przynajmniej zalecenie konsultacji używania go z lekarzem w pierwszym trymestrze.

Bardzo polubiłam tą mieszankę olejków, która zimą wspaniale otula nas swoim ciepłem i zapachem.

0 Shares:
Dodaj komentarz
Może Ci się spodobać
Dwufazowy płyn micelarny Eveline
Czytaj

Dwufazowy płyn micelarny Eveline

Mam ograniczone zaufanie do płynów dwufazowych… Jakie ten pozostawił wrażenia? Producent zapewnia, że płyn pozwala na zmycie wodoodpornego…