Konturowanie z Wibo – NOWOŚĆ! Paletka dark

Konturowanie z Wibo paletka Dark

Paletka do konturowania w przystępnej cenie – czy warto spróbować?

Wibo, 3 STEPS TO PERFECT FACE, contour palette – dark

Wibo powróciło z kontynuacją paletki 3 steps to perfect face, która do tej pory była dostępna w jednym odcieniu light (klik). Dzisiaj chciałabym pokazać Wam nowość, która niebawem będzie dostępna w Rossmannie (być może w niektórych już jest, w sklepie online jeszcze nie do kupienia – zobaczcie tutaj). Jest to paletka do konturowania w kolorze dark. Składa się z pudru konturującego (nazwałabym go bronzerem 😉 ), rozświetlacza oraz różu.

Opakowanie jest świetne, eleganckie, bardzo wygodne z dużym lusterkiem. Każdy z produktów jest w wygodnym formacie, bez problemu zmieścimy w nim pędzel do konturowania czy różu nie nabierając sąsiadujących produktów.

Puder do konturowania, czyli bronzer ma ciepły kawowy odcień. Wbrew pozorom wcale nie jest to bardzo ciemny odcień. Ma satynowe wykończenie i można wygodnie rozetrzeć go na twarzy, stopniując efekt od bardzo naturalnego do bardziej intensywnego.

Rozświetlacz to mój ulubiony produkt z tej paletki. Przypomina wykończeniem rozświetlacz z bliźniaczej firmy Lovely (pisałam o nim tutaj). Jego kolor określiłabym jako perłowy róż, pięknie zlewa się ze skórą i wygląda bardzo naturalnie. Nie ma w sobie drobinek brokatu – od razu tworzy taflę połysku.

Róż to w rzeczywistości lekko bordowy odcień brązu. Nie polecałabym go do użycia na całych policzkach, chyba że dla dziewczyn o ciemnej karnacji. Sama stosuję go pomiędzy bronzerem, a rozświetlaczem. Daje to bardzo fajne przejście kolorystyczne i ładny efekt całościowy.

Polubiłam tą paletkę, ponieważ pozwala wykonturować twarz za pomocą ładnie dobranych kolorystycznie produktów. Nie uważam, żeby odcień dark był wyjątkowo ciemny, jednak jeśli jesteście jasnymi blondynkami lepiej wybrać jaśniejszą wersję. Ja chętnie stosuję te produkty do codziennego makijażu – z Wibo jest szybko, wygodnie i bezpiecznie 🙂

Znacie jaśniejszą wersję tej paletki? Co sądzicie o kolorach w wersji dark?

0 Shares:
Dodaj komentarz
Może Ci się spodobać