Lakiery hybrydowe Pure Victoria Vynn – czy rzeczywiście są delikatne?

Lakiery hybrydowe Pure Victoria Vynn

Zaczęłam szukać lakierów hybrydowych o delikatnym składzie i bez zapachu.

Swoje poszukiwania zaczęłam ze względu na to, że zapach zwykłych hybryd bardzo mi przeszkadzał już od początku ciąży. Nie wspominając o acetonie! Z pomocą przyszła mi Victoria Vynn z serią delikatnych lakierów, które można zmyć za pomocą alkoholu. Jak się sprawdziły?

Pure, Creamy Hybrid, Victoria Vynn

Wybrałam delikatne kolory, które okazały się wspaniale ze sobą łączyć. Lakiery mają odpowiednią konsystencją i dobre krycie. Dwie warstwy zapewniają nam intensywny kolor i brak prześwitów. To, co dla mnie ważne – są całkowicie bezzapachowe 🙂 Możecie zobaczyć te lakiery w akcji na filmiku poniżej, a także przyjrzeć się ich kolorom w poście o marmurkowych paznokciach.

Byłam ciekawa, czy rzeczywiście uda mi się je zmyć tylko za pomocą alkoholu? Wraz z lakierami otrzymałam preparat temu służący. Pachnie po prostu alkoholowo – dużo lepiej niż aceton. Według zaleceń należy najpierw spiłować top, a następnie rozpuścić lakier z pomocą nasączonych wacików. Tak też zrobiłam i po 15 minutach udało mi się całkowicie zdjąć hybrydy.

Jestem bardzo zadowolona z tych lakierów! Wśród kolorystyki widziałam wiele innych pięknych odcieni i mam zamiar jeszcze dokupić kilka kolorów 🙂

0 Shares:
3 comments
  1. Według mnie to najlepsze lakiery na jakich przyszło mi pracować. Łatwa aplikacja, dodatkowo baza Boost Base jest dosyć gęsta i dzięki temu łatwiej nakłada się ją równomiernie. No i wzmacnia paznokcie, co jest najważniejsze.

  2. Brzmi super 😉 Rzadko sięgam po hybrydy, ale jak już, to zawsze męczy mnie długie ściąganie. Zapachy też bywają różne, w zależności od marki 🙂 Więc bezzapachowe byłyby idealne! Nigdy nie używałam nic z Victorii, ale czaję się na te ich blur ink 😀

Dodaj komentarz
Może Ci się spodobać