Szkolenia z makijażu permanentnego – oferta dla każdego w Hanami Academy

Szkolenia z makijażu permanentnego – oferta dla każdego w Hanami Academy

Chcesz wykonywać idealny makijaż permanentny? Marzysz o prowadzeniu własnego salonu urody oferującego takie usługi? Zapraszamy do Hanami Academy! Nasza placówka prowadzi profesjonalne szkolenia dla początkujących i zaawansowanych linergistek. Poznaj naszą szeroką ofertę kursów, które pomogą Ci zdobyć nową wiedzę lub podnieść swoje umiejętności w pracy.

Niezbędne certyfikaty, indywidualne podejście, doświadczona kadra trenerska i przyjazna atmosfera – wszystko to znajdziesz w https://hanami.academy/.

Makijaż permanentny – szkolenia na każdym poziomie

Niezależnie czy chcesz rozpocząć swoją przygodę z makijażem permanentnym, czy już od dawna pracujesz w zawodzie i chcesz podszkolić swoje umiejętności i poznać nowe techniki, znajdziesz u nas kurs dopasowany do swoich potrzeb. W naszej ofercie mamy następujące szkolenia:

  • Basic (podstawowe) – dla osób które poznały już temat, ale nie są jeszcze w stanie samodzielnie wykonywać makijażu permanentnego. W krótkim czasie jesteśmy w stanie przygotować kursanta do pracy w salonie kosmetycznym jako linergista.
  • Warsztaty – szkolenia uzupełniające dla osób, które stale chcą poszerzać wiedzę i poprawiać swoje umiejętności
  • Masterclass (zaawansowane) – ogromna dawka wiedzy praktycznej i teoretycznej od prawdziwych specjalistów w dziedzinie makijażu permanentnego dla osób na poziomie średniozaawansowanym. To szkolenie pomoże Ci wznieść swoje umiejętności na najwyższy światowy poziom oraz zdobyć certyfikat Hanami PMU, oraz tytuł PMU Expert.
  • Individual (indywidualne) – indywidualny program kursu przygotowany po wcześniejszej konsultacji według Twoich potrzeb. Pozwoli Ci to na wyeliminowanie swoich słabości, skupiając się na nauce konkretnych aspektów, które mogą sprawiać problemy.
  • Trainer (trenerskie) – szkolenie przeznaczone dla najbardziej zaawansowanych osób gotowych samodzielnie nauczać młodych adeptów sztuki makijażu. Dajemy możliwość zostania  licencjonowanym trenerem Hanami!

Hanami Academy – zaufaj specjalistom

Szkolenia w Hanami Academy stoją na najwyższym poziomie. Wszystko dzięki wykwalifikowanej kadrze trenerskiej, która doskonale orientuje się w najnowszych trendach związanych z Makijażem permanentnym. Poznasz najnowocześniejsze techniki pigmentacji i wszystkie aspekty dotyczące pracy w salonie urody jako linergistka. Będziesz miała okazje przetestować nasze barwniki do makijażu permanentnego brwi, czyli produkty najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kursów – Hanami Academy.

0 Shares:
Dodaj komentarz
Może Ci się spodobać
Czy hybryda niszczy paznokcie?
Czytaj

Czy hybryda niszczy paznokcie?

Czy manicure hybrydowy szkodzi paznokciom? Manicure hybrydowy to jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych. Jest to…
Jak kompleksowo zadbać o stopy?
Czytaj

Jak kompleksowo zadbać o stopy?

Wprawdzie chowamy sandały i klapki co szafy, ale to nie powód, żeby zaprzestać pielęgnacji! Dbanie o stopy jesienią…