Fryzury bob z grzywką – 12 modnych inspiracji

Fryzury bob z grzywką - 12 modnych inspiracji

Pomysły na fryzury bob z grzywką – 12 propozycji

Fryzura bob z grzywką to trend, który w ostatnich latach stale zyskuje na popularności. Decyduje się na niego coraz więcej hollywoodzkich gwiazd, co sprawia, że jest to cięcie chętnie wybierane przez kobiety na całym świecie. Można go nosić zarówno na długich, jak i krótkich włosach, z prostą grzywką lub na boki. I choć długie włosy wymagają od nas nieco więcej uwagi, a ich pielęgnacja jest trudniejsza w porównaniu do tych krótkich, to fryzura bob z długich włosów swoją efektownością z pewnością zrekompensuje nam poświęcony czas! Co więcej, nie ma znaczenia, czy mamy włosy ciemne, rude, czy blond – bob w każdej z tych konfiguracji będzie wyglądał bardzo stylowo i zjawiskowo! A jak takie fryzury wyglądają w rzeczywistości? Mamy dla Was galerię pełną pomysłów! Sprawdźcie 12 modnych inspiracji na fryzury bob z grzywką!

Modne fryzury na boba z grzywką – 12 inspiracji

Bob z grzywką to fryzura bardzo oryginalna i wyrafinowana. Jest to cięcie, które odejmuje wizualnie kilka lat, a odpowiednio dostosowane do kształtu twarzy i tekstury włosów wygląda niezwykle modnie. Nic więc dziwnego, że stało się prawdziwym hitem salonów fryzjerskich. Wyróżnia je przede wszystkim wygoda, uniwersalność i stylowość, a oprócz tego wielowariantowość, która pozwala na dopasowanie praktycznie do każdej urody, bez względu na wiek. Jak zatem wygląda? Klasyczny bob z grzywką prostą lub na bok sięga ramion i jest w jednolitym kolorze. Równie popularna jest jego dłuższa wersja, czyli long bob. Najważniejsze jednak, aby długość samej grzywki była dopasowana do kształtu twarzy. Ta lekka i pocieniowana najlepiej sprawdzi się przy kwadratowych i okrągłych rysach, zaś ta prosta i gruba przy owalnych. Doskonałą alternatywą jest również grzywka asymetryczna, czyli ta zaczesana na bok, która jest uniwersalna i pasuje praktycznie każdemu. A jak to wygląda na zdjęciach? Sprawdźcie naszą galerię, w której przygotowaliśmy dla Was 12 pomysłów na fryzury bob z grzywką!

Fryzury damskie bob z grzywką – 12 inspiracji i pomysłów

Jasne włosy bob z grzywką

Źródło

Krótkie włosy bob z grzywką

Źródło

Ciemne włosy bob z grzywką

Źródło

Blond włosy bob z grzywką

Źródło

Bob z grzywką z blond włosów

Źródło

Fryzura bob z grzywką

Źródło

Rude włosy bob z grzywką

Źródło

Fryzura bob z grzywką z rudych włosów

Źródło

Bob z grzywką z ciemnych włosów

Źródło

Fryzura bob z grzywką z ciemnych włosów

Źródło

Bob z grzywką z czarnych włosów

Źródło

Bob z grzywką z krótkich włosów

Źródło

Zapraszamy też do lektury innych artykułów z kategorii uroda, w której między innymi przedstawiamy najmodniejsze fryzury z długich włosów oraz prezentujemy fryzury z blond włosów.

6 Shares:
Dodaj komentarz
Może Ci się spodobać