Mambon – tajemnice makijażu permanentnego

makijaz permanenty

Anna Kiziak – właścicielka centrum estetyki Your Beauty w Lesznie. Od 2012 roku poszerza swoją wiedzę w zakresie makijażu permanentnego i zabiegów. Uczestniczyka w wielu szkoleniach i konferencjach w całej Europie. Prelegentka na konferencjach i sędzia na mistrzostwach makijażu permanentnego. Prowadzi szkolenia z zakresu makijażu permanentnego, henny pudrowej.

Czy makijaż permanentny jest dla każdego?

Niestety nie. Jest szereg przeciwwskazań bezwzględnych do wykonania makijażu permanentnego, między innymi: ciąża, aktywna opryszczka, aktywna łuszczyca, który hemofilia, leki zawierające retinoidy, kuracja sterydowa, antybiotykoterapia, tendencja do koleidów. Przed każdym zabiegiem zawsze wypełniany jest formularz zgody, gdzie klientka musi zaznaczyć wszystkie zażywanie leki, że aby osoba wykonująca zabieg mogła bez problemu go wykonać. Wykluczając oczywiście wszystkie przeciwskazania bezwzględne, oczywscie makijaż permanentny jest dla każdego.

Czy makijaż permanentny jest bolesny?

Każda osoba ma inny próg bólu, co dla jednej osoby jest bolesne dla drugiej wcale. Natomiast zawsze się śmieje, że przez te wszystkie lata pracy, jeszcze mi nikt z fotela nie uciekł. 😉

Dlaczego czasem na ulicy widzę kobietę z niebieskimi brwiami?

Dlatego iż został użyty kolor czarny,  który jest przeznaczony tylko i wyłącznie do pigmentacji eyelinera.

Czy muszę ogolić brwi przed zabiegiem?

Abolutnie NIE!!!! Im więcej włosów na brwiach tym bardziej naturalny efekt jesteśmy w stanie osiągnąć.

Czy makijaż permanentny może wyglądać naturalnie?

Oczywiście że tak!  Brwi nie muszą być mocne. Jesteśmy w stanie uzyskać nawet efekt “henny”. Kwestia dopasowania brwi do danej klientki. Wpasowanie się w jej typ urody tak aby brwi dodały uroku danej osobie. To samo z ustami. Możemy uzyskać rożny efekt pigmentacji od efektu błyszczyka czy pomadki. Wszystko zależy od tego czego sobie życzy nasza klientka.

0 Shares:
Dodaj komentarz
Może Ci się spodobać