O mnie

Kim jestem?

Mam na imię Ania, mam więcej niż 20 ale mniej niż 25 lat i aktualnie zdobyłam tytuł licencjata z Turystyki i rekreacji na SGGW w Warszawie oraz zawód technika usług kosmetycznych. Od jakiegoś czasu pracuję jako stylistka paznokci w cudownym miejscu, jakim jest salon La Premiere w Warszawie (i wszystkim gorąco je polecam). Moją największą pasją, wokół której aktualnie kręci się moje życie, i bez której nie wyobrażam sobie funkcjonowania już od ok. 5 lat jest stylizacja paznokci. Ciągle rozwijam się w tej dziedzinie, zdobywam wiele nowych umiejętności, szkolę się i testuję nowe produkty. Marzę, by kiedyś dorównać umiejętnościami niesamowicie uzdolnionym stylistkom oraz wziąć udział w mistrzostwach.

Prywatnie jestem uzależniona od kupowania lakierów, kosmetyków oraz pierdół na Aliexpress. Od nastoletnich lat pozostałam wielką fanką tatuaży, piercingu, dredów oraz brodatych mężczyzn ^^ (co zresztą objawia się moimi dziarkami, kolczykami i najukochańszym mężczyzną).

Nie lubię rutyny i nudy, w moim życiu muszą pojawiać się kolory i pozytywne akcenty, chociażby na paznokciach czy w otoczeniu. Mimo wrodzonej nieśmiałości i powagi, wewnątrz mnie kryje się mała dziewczynka, zakochana we wszystkim co jest słodkie, różowe, z brokatem lub związane z jednorożcami.

O czym jest mój blog?

Blog zawarłabym w kategorii lifestyle, ale tematem przewodnim jest stylizacja paznokci (zarówno klasycznymi lakierami, hybrydami, a także żelem z wykorzystaniem różnych technik), a także nieco o pielęgnacji/makijażu/włosach. Pojawiają się również tematy poza urodowe, związane np. z podróżami. Moim celem jest prowadzenie rzetelnego „kącika” w sieci, przez który będą przemawiać profesjonalne treści i dobre jakościowo zdjęcia, ale jednocześnie miejsce zachowa luźny, przyjazny dla czytelnika i pozytywny charakter, jak do tej pory.

Blog powstał w 07.07.2012r z miłości do zdobienia paznokci i od kilku lat stał się pamiętnikiem, galerią moich prac, miejscem, w którym mogę obserwować swoje postępy i dalej rozwijać pasję, szkolić się i dążyć do celów.