27 | Farba do włosów Naturia Color 221 Jesienny Liść, Joanna

Farba do włosów Naturia Color 221 Jesienny Liść, Joanna

Dzisiaj przygotowałam dla Was kolejny wpis z kategorii dotyczącej włosów. Tym razem postanowiłam skorzystać z farby do włosów Joanna Naturia 221 koloru Jesienny Liść (prawda że piękna nazwa)? Koszt samej farby to około 5-7 zł w zależności od sklepu, i co ważne, dostaniecie ją w większości lokalnych drogerii.

Recenzja farby do włosów Naturia Color 221 Jesienny Liść – Joanna

Farby marki Joanna należą do tych tańszych od czołowych firm, i w mojej opinii wcale nie odbiegają jakością – a wręcz przeciwnie! W niskiej cenie dostajemy bardzo fajny produkt, który z pewnością spełnia oczekiwania. Samo przygotowanie farby do koloryzacji jest bardzo proste, wystarcz w miseczce zmieszać utleniacz oraz farbę z tubki, a następnie zaaplikować je na włosy za pomocą szczotki lub pędzelka. Oczywiście w tym wypadku nie unikniemy silnego chemicznego zapachu, choć warto wspomnieć że jest on mniej żrący niż np. farb konkurencji. Przygotowana papka bardzo przyjemnie się nakłada i rozprowadza po włosach. Farbę powinno się trzymać około 30 minut, w zależności od efektu który chcemy uzyskać.

Mniej żrący zapach od konkurencji, prawdopodobnie przekłada się również na delikatniejszy skład, ponieważ farba Joanna nie piecze po nałożeniu. Włosy po zmyciu i aplikacji odżywki są miękkie, błyszczące i nawilżone. Warto jednak wspomnieć o trwałości, która nie jest najlepsza. Moim zdaniem najbardziej trwałymi kolorami z farb Joanny są kolory Czarnego Bzu (nr. 243) oraz Czerwonej Porzeczki (nr. 231). Farba którą dzisiaj Wam opisuję zaczęła się szybko spłukiwać (już po 5 myciach), dlatego nie można jej zaliczyć do trwałych.

Jeżeli chodzi o pokrycie jasnych włosów, to wspomniane farby sprawdzą się idealnie. Kolejnym atutem jest bardzo niska w stosunku do konkurencji cena. Podsumowując arby marki Joanna z serii Naturia Color to produkty które na pewno w swoim przedziale cenowym spełnią oczekiwania. 🙂

A Wy jakie macie zdanie o produktach Joanny? Zapraszam też do zapoznania się z efektami farbowania farbą Syoss Professional Performance, najlepszych olejków do puszących się włosów oraz recenzji nowej marki Beology!

0 Shares:
Dodaj komentarz
Może Ci się spodobać
Jak kompleksowo zadbać o stopy?
Czytaj

Jak kompleksowo zadbać o stopy?

Wprawdzie chowamy sandały i klapki co szafy, ale to nie powód, żeby zaprzestać pielęgnacji! Dbanie o stopy jesienią…